Selfie çekmek için tasarlanan mini drone: AirSelfie

mini-drone-airselfie

Drone’lar video kaydı çekmek için tasarlansada çoğu drone fotoğrafta çekebiliyor. Fakat tek amacınız selfie çekmekse piyasadaki drone’a binlerce dolar vermekte pek mantıklı bir yol değil. Tek amacı selfie çekmek olan AirSelfie ise selfie tutkunlarına farklı bir seçenek sunuyor.

Selfie çubuğunun bir adım öteye taşıyan AirSelfie, 8 adet fotoğraf çekebiliyor ve kısa süreliğine video kaydı bile yapabiliyor.

260 mAh pile sahip AirSelfie 3 dakika boyunca havada durabiliyor. 20 metre yüksekliğe kadar çıkabilen drone’un kamerası ise 5 megapiksel.

airselfie-mini-drone

94,4 x 67,3 x 10,6 mm boyutundaki AirSelfie, cebinizde rahatlıkla taşınabilir. Powerbank aracılığıyla yaklaşık 20 kereye kadar hızlı yeniden şarj edilebiliyor.

Kickstarter’da gerekli parayı kısa bir sürede toplayıp üretim aşamasına geçmeyi başaran AirSelfie, 2017’nin başlarında 249 dolara satılacağı belirtiliyor.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica