Saturday, January 16, 2021
internet, teknoloji, haber


GoPro’dan geri çağırılan Karma’lar için kullanıcılarına özür

GoPro, ilk drone’u olan Karma‘ları batarya ile ilgili yaşadığı sorun nedeniyle geri çağrılmıştı. GoPro, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile sorunun…

By Hakan Demirel , in Haberler , at 21 Kasım 2016 Etiketler: ,

gopro-karma-hediye

GoPro, ilk drone’u olan Karma‘ları batarya ile ilgili yaşadığı sorun nedeniyle geri çağrılmıştı. GoPro, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile sorunun 2.500 civarında Karma drone’u kapsadığını söylemişti.

Karma’ların çalışır haldeyken birden bire güç kaybettiği ve yere çakıldığı videolar yayınlanmıştı. Bu videolardan sonra açıklama yapan GoProi Karma drone’la ilgili yeni bir açıklama daha geldi. Karma drone’ları geri gönderen kullanıcıları mutlu etmek adına bir hediye vereceğini açıklayan GoPro, Karma drone’u iade eden kullanıcılara hem para iadesinde bulunacak hem de Hero5 Black aksiyon kamerası hediye edecek.

Kullanıcıları bu jestle mutlu etmeyi amaçlayan GoPro, bu güzelliği sadece Amerika’da yaşayan kullanıcılar için sunacakmış. Güvenliğin kendileri için en önemli konu olduğunu belirten GoPro CEO’su Nicholas Woodman, çok az sayıda drone’da bu sorunun yaşandığını dile getirmişti.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica