Wednesday, December 2, 2020
internet, teknoloji, haber


Apple ve LG, yeni iPhone için 3D çift kamera hazırlığı yapıyor!

iPhone 8 ile ilgili resmi olmayan haberler gelmeye devam ediyor. The Korea Economic Daily sitesinde yayınlanan bir habere göre Apple, yeni çift…

By Hakan Demirel , in Teknoloji , at 25 Kasım 2016 Etiketler: , , ,

apple-lg-iphone-3d-kamera

iPhone 8 ile ilgili resmi olmayan haberler gelmeye devam ediyor. The Korea Economic Daily sitesinde yayınlanan bir habere göre Apple, yeni çift kamera modülü için LG ile iş birliğine giriyor.

Yeni çıkan iPhone 7 Plus‘ın kamerasında da LG ile çalışan Apple, yeni iPhone modelinde de 3D çekim yapmayı sağlayan yeni bir kamera üzerinde çalışımaya başladıkları iddia ediliyor.

Yeni gelecek modelde yer alacağı söylenen çift kamerada 3D uygulamaların nasıl kullanılacağı hakkında net bir bilgi yok. 3D obje ve hareket tanıma patentlerine sahip olan Apple’ın bu teknolojileri kamera uygulamasına entegre etme şansı yüksek. Şirketin arka planı bulanıklaştırmayı imkan tanıyan portre modunu da yeni kamera sayesinde daha da geliştireceği iddialar arasında. Üç farklı ekran boyutu seçeneğiyle geleceği konuşulan iPhone 8’in önümüzdeki yılın eylül ayında tanıtılması bekleniyor.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica