WhatsApp kullanıcıları için yeni bir özellik geliyor

whatsapp-yeni-ozellik

Son zamanlarda yapmış olduğu yenilikler ile dikkat çeken WhatsApp, Gif desteği, görüntülü arama gibi özelliklerden sonra şimdi de kullanıcıların işini kolaylaştıracak başka bir özelliği devreye alıyor.

Şimdiye kadar WhatsApp üzerinden gelen videoları izlemek için indirmek gerekiyordu. Ancak mobil internetimizi kullandığımız zamanlarda bu içerikleri yüklemek oldukça uzun zaman alıyordu. Yeni güncelleme ile birlikte bu zorluk ortadan kaldırılıyor. Artık videoları indirmeden, sadece üzerine tıklayarak izleyebileceğiz.

Tabi ki bu güncelleme ile video indirme özelliği devreden çıkmış olmuyor, yine videoları otomatik olarak yükleme yapmak üzere ayarlayabiliyorsunuz. Otomatik yükleme kapalıyken olur da izlediğiniz bir videoyu beğenir ve saklamak isterseniz sadece kenardaki kaydet butonuna basmanız yeterli olacak.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica