Tuesday, November 24, 2020
internet, teknoloji, haber


Artık Messenger’dan oyun oynanabiliyor

Facebook‘un anlık mesajlaşma uygulaması Messenger’a özellikler gelmeye devam ediyor. Messenger “Instant Games” (Anlık Oyunlar) isimli, hoş bir özelliğe sahip oldu. Bu…

By Hakan Demirel , in Sosyal Medya , at 29 Kasım 2016 Etiketler: , ,

facebook-messenger-anlik-oyunlar

Facebook‘un anlık mesajlaşma uygulaması Messenger’a özellikler gelmeye devam ediyor. Messenger “Instant Games” (Anlık Oyunlar) isimli, hoş bir özelliğe sahip oldu. Bu özellik sayesinde, Messenger kullanıcıları Pac-Man, Space Invaders ve Words With Friends gibi popüler oyunları platform üzerinden oynayabilecekler.

Şu an için sadece 30 ülkede kullanıma sunulan Instant Games’e, Messenger’daki oyun kolu şeklindeki buton üzerinden ulaşılabiliyor. Ayrıca konuşma esnasında Instant Games’den oyun oynamaya başladığınızda, konuşmada bulunan herkes oyunda olduğunuzu görebiliyor ve diledikleri takdirde aynı oyunu oynayarak puanınızı geçmeye çalışabiliyor.

Facebook bu yeni özelliğe “Instant Games” ismini vermiş çünkü oyunlar neredeyse anında açılabiliyor. Oyunları oynamak için ek bir uygulama indirmenize veya herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica