Samsung, Note7’nin sorunu ile ilgili açıklama yapmaya hazırlanıyor

samsung-note7-hakkinda-aciklama-yapacak

Bilindiği üzere Samsung Galaxy Note7 ile ilgili patlama ve yanma haberleri sosyal medyada bolca yer edinmişti. Şimdi Samsung Note7’lerin sorunları ile ilgili resmi bir açıklama yapmaya hazırlanıyor.

Daha önce Samsung’dan patlamanın nedenini halen çözemedikleri ile ilgili açıklama gelmişti. Patlamanın kaynağının ne olduğunu bulmak için laboratuvar ortamında yeniden canlandırılmasına çalışan Samsung, çalışmalarının sonuna geldiğini söyledi. Aralık ayı içerisinde yapılacak açıklamada sorunun detaylı bir şekilde açıklanması bekleniyor.

2017’nin başlarında Galaxy S8 piyasaya sürüleceği için Galaxy Note7’nin sorununun çözüme kavuşması büyük önem taşıyor. Galaxy Note7’deki sorunun tespit edilip çözüldüğünü görmeyen kullanıcıların Galaxy S8’e çekimser yaklaşacağını bilen Samsung’un bu nedenle elini çabuk tutmaya çalışıyor.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica