Netflix’in yeni özelliği ile videoları internetsiz izleyebileceksiniz!

Artık Netflix videolarını uçakta, metroda veya internetin olmadığı/çekmediği yerlerde izleyebileceksiniz. Netflix yaptığı bir duyuruyla, kullanıcıların videoları indirerek internet bağlantısı olmadan da izleyebileceğinin haberini verdi.

netflix-internetsiz-video-izlemek

Şu an için indirilebilir içerikler kısıtlı fakat buna rağmen Netflix yapımları başta olmak üzere geniş bir arşiv bulunuyor. Netflix’in açıklamasında başka bir önemli konuyada değinerek, indirilebilir içeriklerin çok yakında yenilerinin ekleneceğini ve gün geçtikçe bu sayının artacağını söyledi. Netflix uygulamasını iOS ve Android cihazlarınızda güncellediğinizde videolarda oynat butonuna ek olarak indirme butonunu da görebilirsiniz. Ayrıca indirme işlemini yaparken tıpkı izlerken olduğu gibi kalite seçimine de izin veriyor. Bununla beraber ayarlar kısmında indirme işlemini sadece Wi-Fi olarak ayarlayabiliyorsunuz.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica