Sunday, November 29, 2020
internet, teknoloji, haber


Twitter, uygulama geliştiricisi Yes’i satın aldı

Satıldı satılacak derken Twitter şaşırtıcı bir hamle yaparak insanlar arasındaki ilişkileri geliştirmeye ve daha da yakınlaştırmaya çalışan ürünler geliştiren Yes,…

By Hakan Demirel , in Sosyal Medya , at 2 Aralık 2016 Etiketler: , ,

yes-inc-twitter-tarafindan-satin-alindi

Satıldı satılacak derken Twitter şaşırtıcı bir hamle yaparak insanlar arasındaki ilişkileri geliştirmeye ve daha da yakınlaştırmaya çalışan ürünler geliştiren Yes, Inc. isimli girişimi satın aldı. Yes, Inc tarafından yayınlanan blog yazısı ile duyurulan satın alma ile birlikte tüm ekibin Twitter için çalışacağı duyuruldu.

Arkadaşlarınızla birlikte daha hızlı plan yapmanızı sağlayan ve arkadaşlarınızla ailenizin o anda neler yaptığını paylaştıkları mobil uygulama gibi sosyal uygulamaları geliştiren Yes, Inc. daha önce geliştirmiş olduğu Frenzy ve WYD uygulamaları önümüzdeki haftalarda kapatacak. Uygulamaların kapatılmasının ardından tüm ekip Twitter bünyesine geçerek çalışmalarına burada devam edecek. Geçiş yapan ekip sayesinde muhtemelen önümüzdeki günlerde Twitter’a bir çok yenilik gelecek.

Yes, Inc. ekibi daha önce Gmail, Android ve PayPal gibi markaların ürün geliştirme ekibinde çalışan kişilerden oluşuyor.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica