Yeni iPhone’lar yeni renk seçenekleri ile geliyor

Apple‘ın önümüzdeki yılın eylül ayında tanıtacağı iPhone 7s ve iPhone 7s Plus telefonları 4.7 inç, 5.2 inç ve 5.5 inç olarak üç farklı ekranda boyutunda gelmesi bekleniyor. 4.7 inç ve 5.5 inç modelleri LCD panel, 5.2 inç modeli ise OLED panele sahip olacağı söyleniyor.

Yeni gelecek telefonların renk seçeneklerine kırmızının ekleneceği, ayrıca 4.7 inç ve 5.5 inçlik modellerin tasarımının iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile aynı olacağı söyleniyor. 5.2 inç olan iPhone için yepyeni bir tasarım çıkartabilecekleri söyleniyor. Önümüzdeki yıl iPhone’un 10.yıl dönümünü kutlayacak olan Apple’ın 2017 yılında iPhone 8’i mi yoksa iPhone 7s’i piyasaya süreceğini aslında henüz net değil. Önümüzdeki aylarda isim ve modeller daha net olmaya başlayacaktır. Tabi Apple’ın son dakika sürprizlerini unutmamak lazım.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica