Hızlı ve Öfkeli 8’den ilk fragman yayınlandı

Fast and Furious (Hızlı ve Öfkeli) serisinin son filmi The Fate of the Furios fillminden ilk fragman izleyicilere sunuldu. Hızlı ve Öfkeli serisinin 8.si olan filmin yönetmenliğini F. Gary Gary üstlendi, senaryosunu ise Chirs Morgan kaleme aldı. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham’dan oluşan kalabalık ekibe Charlize Theron ve Helen Mirren katılıyor.

Küba‘dan New York‘a uzanan hikayede, ekip normal bir hayata adım atmaya hazırlanıyor. Dom ve Letty balayılarını yaşarken, Brian ile Mia emekli olmaya karar veriyor. Ancak aniden ortaya çıkan gizemli bir kadın yüzünden herşey alt üst oluyor. Dom‘u baştan çıkartan gizemli kadın onu tekrar suç dünyasına dahil etmeyi başarıyor. Arkadaşlarına ne olduğunu anlayamayan ekip kendilerini yeniden aksiyonun ortasında buluyor.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica