Monday, November 30, 2020
internet, teknoloji, haber


Ayaklarınızı sıcak tutan teknoloji +Winter

Soğuk havaların etkilerini hissetmeye başladığımız bugünlerde hepimizin ortak konusu üşümek. Mont, bere, eldiven derken iyice lahanaya dönmeye başlıyoruz. İşte bu…

By Hakan Demirel , in Haberler Teknoloji , at 13 Aralık 2016 Etiketler: , ,

Soğuk havaların etkilerini hissetmeye başladığımız bugünlerde hepimizin ortak konusu üşümek. Mont, bere, eldiven derken iyice lahanaya dönmeye başlıyoruz. İşte bu noktada İsviçre merkezli +T firmasının muhteşem bir çözümü var.

+T, ayakkabınızın içine yerleştirebileceğiniz, bildiğimiz ayakkabı pedi şeklinde tasarlanmış ve adı +Winter olan bu ürün ile kış günlerinde ayaklarınızı sıcak tutmayı hedefliyor.Kablosuz olarak şarj olabilen pedleri mobil uygulaması ile kontrol edebiliyorsunuz. Uygulama üzerinden istenilen sıcaklığa ayarlanabiliyor ve o sıcaklıkta kalmasını sağlıyor. Ayrıca uygulama üzerinden şarj durumunuda görebiliyorsunuz.

Pil ömrü ise hafife alınmayacak kadar iyi. Yaklaşık 5 saat boyunca çalışan +Winter, suya ve ateşe dayanıklı olarak tasarlanmış. Bu sayede günü dışarda geçenler içinde çok uygun.

Kickstarter üzerinden tanıtılan +Winter 119 İsviçre Frangı yani ortalama 410 TL üzerinden ön satışa sunulmuş. Fakat ürüne sahip olmak için biraz beklememiz gerekecek, çünkü ürün teslim tarihi Aralık 2017.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica