Ayaklarınızı sıcak tutan teknoloji +Winter

Soğuk havaların etkilerini hissetmeye başladığımız bugünlerde hepimizin ortak konusu üşümek. Mont, bere, eldiven derken iyice lahanaya dönmeye başlıyoruz. İşte bu noktada İsviçre merkezli +T firmasının muhteşem bir çözümü var.

+T, ayakkabınızın içine yerleştirebileceğiniz, bildiğimiz ayakkabı pedi şeklinde tasarlanmış ve adı +Winter olan bu ürün ile kış günlerinde ayaklarınızı sıcak tutmayı hedefliyor.Kablosuz olarak şarj olabilen pedleri mobil uygulaması ile kontrol edebiliyorsunuz. Uygulama üzerinden istenilen sıcaklığa ayarlanabiliyor ve o sıcaklıkta kalmasını sağlıyor. Ayrıca uygulama üzerinden şarj durumunuda görebiliyorsunuz.

Pil ömrü ise hafife alınmayacak kadar iyi. Yaklaşık 5 saat boyunca çalışan +Winter, suya ve ateşe dayanıklı olarak tasarlanmış. Bu sayede günü dışarda geçenler içinde çok uygun.

Kickstarter üzerinden tanıtılan +Winter 119 İsviçre Frangı yani ortalama 410 TL üzerinden ön satışa sunulmuş. Fakat ürüne sahip olmak için biraz beklememiz gerekecek, çünkü ürün teslim tarihi Aralık 2017.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica