Tuesday, November 24, 2020
internet, teknoloji, haber


Slack’e görüntülü görüşme özelliği geldi

Mesajlaşma uygulaması Slack, rekabetten geri kalmamak adına yenilikler yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Mart ayında sesli görüşme özelliğini sunan Slack, şimdi…

By Hakan Demirel , in Haberler , at 16 Aralık 2016 Etiketler: ,

Mesajlaşma uygulaması Slack, rekabetten geri kalmamak adına yenilikler yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Mart ayında sesli görüşme özelliğini sunan Slack, şimdi de görüntülü görüşme özelliğini kullanıcılara sunuyor.

Ücretli sürümünde kullanıcılar 15 kişiye kadar aynı anda görüntülü görüşme yapabilirken, ücretsiz sürümde sadece birebir görüşmeye izin veriyor.

Slack kullanıcılarının görüntülü görüşme yapabilmesi için ilgili kişiye gelip önce telefon sekmesine ardından kamera sekmesine geçmeleri gerekiyor. Görüntülü görüşmeye ek olarak görüşme sırasında emoji ile ifade de bırakılabilecek. Güncellemeden faydalanabilmek için Windows ve Mac kullanıcılarının uygulamanın son sürümünü kurması yada güncellemesi gerekiyor. Mobil kullanıcılarda bu özellikten faydalanabilecek fakat mobil cihazınızda görüntülü konuşma yaparken karşıdaki kişinin konuşmasını bitirmesini beklemek zorunda. Yani karşı tarafın konuşması bitmeden konuşamıyorsunuz yada siz konuşurken karşı taraf cevap veremiyor.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica