Saturday, January 23, 2021
internet, teknoloji, haber


Snapchat’in yeni güncellemesi yeniliklerle dolu

Son zamanlarda adını  sıklıkla duyduğumuz ve sürekli özellikleri diğer platformlar tarafından çalınan Snapchat‘in son güncellemesi yine diğer platformları iştahlandıracak biçimde….

By Hakan Demirel , in Sosyal Medya , at 16 Aralık 2016 Etiketler: , , ,

Son zamanlarda adını  sıklıkla duyduğumuz ve sürekli özellikleri diğer platformlar tarafından çalınan Snapchat‘in son güncellemesi yine diğer platformları iştahlandıracak biçimde.

Yeni güncelleme ile birlikte artık Snapchat üzerinden grup sohbetleri yapılabilecek. Tabi Snapchat’in doğası gereği bu sohbetler 24 saat sonra silinecek. Grup sohbetlerinde maksimum 16 kişi olabilecek. Gruba gönderilen mesajlar bir defa açılabilecek ve bir defa da tekrar oynatılabilecek.

Yenilikler grup sohbetleri ile sınırlı değil. Kısa bir süre önce gelen güncelleme ile kullanıcılar kendi filtrelerini yapabiliyordu. Şimdi de “makas” özelliği ile snaplerden çıkartmalar üretilip mesajlarda kullanılabilecek. Son yenilik ise Shazam‘ın uygulamaya entegre edilmesi. Böylece snaplerde yer alan şarkıların ismini belirlemek öncesine göre daha kolay olacak. Tek yapmanız gereken uygulama içinde bulunan Shazam butonuna basmak.

Şu an için güncelleme sadece App Store‘da yayınlandı yani iOS platformları için. Android kullanıcıları için ise biraz daha beklemek gerekecek.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica