Çılgın Hırsız 3 ile eğlenceye kaldığı yerden devam ediyor

Çılgın Hırsız serinin üçüncü filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Orijinal adı Despicable Me olan yapım ilk olarak 2010 yılında vizyona girmiş ve büyük ilgi görmüştü. Ayrıca sevilen karakterler Minyonları da ilk olarak bu filmde görmüştük. Daha sonra Çılgın Hırsız 2 ve Minyonlar filmleri izleyici karşısına çıkmıştı. Şimdi üçüncü film ile birlikte süper kötümüz Gru geri dönüyor.

Filmin orijinal seslendirmelerini Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Dana Gaier ve Nev Scharrel gibi isimler yapıyor. Seslendirme kadrosuna yeni filmi kötüsü Balthazar Bratt karakteri ile birlikte Trey Parker da katılıyor.

Çılgın dansları ve 80’ler giyim tarzıyla Balthazar Bratt’te çok sevilecek gibi görünüyor.

Pierre Coffin ve Kyle Balda tarafından yönetilen Çılgın Hırsız 3, 25 Ağustos 2017‘de beyaz perdeye geliyor. Çılgın Hırsız 3’ün Türkçe tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica