Apple’ın AirPods’u 10K maratonunda test edildi (Video İnceleme)

 (

İlk olarak internet üzerinden satışa sunulan Apple‘ın kablosuz kulaklığı AirPods tüketicilere teslim edilmeye başladı. Bununla birlikte YouTube üzerinden de birbirinden farklı AirPods incelemesi yayınlanmaya başladı. En ilgi çekici incelemelerden bir tanesi ise Daniel Garcia isimli koşucunun videosu diyebiliriz.

İncelemelerin vazgeçilmezi olan kutu açılışından sonra Garcia, AirPods ile 10km‘lik bir koşu gerçekleştirdi. Koşu sırasında kullanıcıların aklına takılan bir çok soruyada yanıt vermeye çalıştı. Garcia’ya göre AirPods kulaklıkları taktığında ilk hissettiği kulaklıkların düşecek gibi olması. Fakat 10km koşu boyunca böyle bir problemle karşılaşmadı. Yaklaşık 1 saat süren koşu esnasında müzik dinlemesine rağmen şarj seviyesi %84‘e ancak düştü. Bu yüzdeye bakacak olursak Apple’ın söylemiş olduğu 5 saatlik kullanım ömrü tanımı doğru gibi görünüyor. Apple AirPods Türkiye‘de 779TL üzerinden satışa sunuldu. Eğer AirPods’ların herhangi birinin yada şarj ünitesinin kaybolacağını düşünüyorsanız yedek parça fiyatları için geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberi inceleyebilirsiniz.

Daniel Garcia’nın maraton incelemesini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica