En iyi ücretsiz tarayıcı oyunları

Çok yoğun bir gün geçiriyorsunuz ve yapmanız gereken daha bir çok iş var. Fakat biraz mola verip kafanızı dağıtmak için birşeyler yapmanız gerekiyor. İşte tam bu noktada sizin için yüklemenize gerek kalmadan oynayabileceğiniz en iyi 10 ücretsiz tarayıcı oyununu listeledik:

1- Online Pac-Man

Atari oyunlarında en sevilenler arasında bulunan Pac-Man’i internet üzerinden hemde bilgisayarınıza yüklemeden tarayıcınız aracılığı ile oynayabilirsiniz. Oynamak için Online Pac-Man adresini ziyaret etmeniz yeterli.

2- Cut The Rope

iOS’un unutulmaz oyunlarından biri olan oyunun web versiyonu bugünlerde çok bilinmiyor. Oyun sayfasını açınca alt kısımda yer alan “Give it Try” butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Halatları kesin ve Om Nom’a beklediği şekerleri ulaştırın. Cut The Rope’u oynamak için internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

3- Doom

Sadece Doom dememiz yeterli gibi düşünüyoruz. Oynamak için bağlantıya tıklayın.

4- Worm Food

Üçüncü sınıf Amerikan filmlerinde başroldeki kişiler genellikle yer altından çıkan dev solucana karşı zorlu mücadeleler veriyor. Şimdi bu senaryo tarayıcı oyununda yeniden canlanıyor. Şimdi canavar solucan geri döndü ve onu besleme görevi Worm Food ile size düşüyor.

5- MotherLoad

MotherLoad, kazı yaparken bir yandan da Mars topraklarının derinlerindeki sırları çözmenizi istiyor. İlk başlarda yavaş ilerleyen oyun kazı yaptıkça ve bulduklarınızı sattıkça daha fazla zorlaşıyor. Oyunda hedefiniz en derine ulaşmak. Oynamak için bağlantıya tıklamanız yeterli.

6- Online 2048 Game

Bir dönemin unutulmaz mobil oyunlarından biri olan ve hala bir çok oyunucu bulunan 2048 oyununu şimdi tarayıcınızdan oynayabilirsiniz. Oynamak için tek yapmanız gereken Online 2048 Game sitesine giriş yapmak.

7- Online Hex Game

Hızla hedefe yaklaşan renki kutuları üst üste, yan yana getirerek patlatmanızı sağlayan bir nevi tetris oyunu. Güzel olmasının yanı sıra bir o kadar da zor olan bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Oyunu oynamak için Online Hex Game sitesine giriş yapmanız yeterli.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica