Thursday, September 24, 2020
internet, teknoloji, haber


Şanslı Reddit kullanıcısına Bill Gates’ten yılbaşı hediyeleri

Reddit her yıl bir şanslı kullanıcısını seçiyor ve ona hediyeler gönderiliyor. Bu yıl Noel Baba olarak Bill Gates şanslı kullanıcıya…

By Hakan Demirel , in Haberler , at 25 Aralık 2016 Etiketler: , , ,

Reddit her yıl bir şanslı kullanıcısını seçiyor ve ona hediyeler gönderiliyor. Bu yıl Noel Baba olarak Bill Gates şanslı kullanıcıya hediyelerini gönderdi.

Aerrix kullanıcı adına sahip ve kendini “video oyunlarını seven bir kadın” olarak tanımlayan Ailca‘ya, milyoner Noel Baba Bill Gates tarafından devasa bir hediye paketi gönderildi.

Kutudan ilk olarak Bill Gates’in imzalı bir notu ve fotoğrafı çıkıyor, ardından hem Alicia, hem de köpeği Claire için The Legend of Zelda temalı eldivenler, bir çift ev terliği, Zelda temalı bi battaniye çıkıyor.

Ayrıca Bill Gates kendi 3 favori filmini de göndermeyi ihmal etmemiş.

Skyward Sword’dan Master Sword replikası, Bill Gates’in yazmış olduğu yemek kitabı, 3 adet özel üretim kablosuz Xbox One kumandası, Xbox One Minecraft Edition, Nes Classic Edition,  Rise of the Tomb Raider, Halo 5‘te kutunun içinde gelen hediyelerden.

Son olarak kutudan Zelda tema temalı bir çerçeve içerisinde Bill Gates’in, Alicia’nın, kocası ve köpeğinin noel şapkalı Photoshop ile yapılmış bir fotoğraf çıkıyor.

İşte hediyelerin tamamına ait fotoğraflar:

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica