Thursday, January 21, 2021
internet, teknoloji, haber


Su ile yıkanabilen defter: Rocketbook

Daha önce yazılan yazıları mikrodalga fırına koyulduğu zaman yazıların silindiği bir defter icat eden Rocketbook ekibi şimdi de tekrar kullanılabilen…

By Hakan Demirel , in Teknoloji , at 25 Aralık 2016 Etiketler: , , ,

Daha önce yazılan yazıları mikrodalga fırına koyulduğu zaman yazıların silindiği bir defter icat eden Rocketbook ekibi şimdi de tekrar kullanılabilen bir defter ile karşımıza çıkıyor. Su ile temizlediğinizde yazıları silinen ve tekrar kullanılabilen bir defter icat eden Rocketbook’un yeni ürünün adı Rocketbook Everlast.

Mikrodalga fırında temizlenen defter Rocketbook Wave modeliyle benzerlik gösteren Everlast, Pilot Frixion serisindeki herhangi bir kalemle uyumlu olarak kullanılabiliyor. Kalemin mürekkebi bu defterin sayfalarında tıpkı normal bir defterde olduğu gibi görünüyor. Tek farkı ise bu sayfaların bir damla su dökmenizle birlikte siliniyor olması.

Sentetik polyesterden üretilmiş olan defter, normal bir defter gibi görünmesi için özellikle üzerinde çalışılmış.

Ayrıca Everlast’a yazdıklarınızı Rocketbook uygulaması ile tarayabilir ve bunları Google Drive, Dropbox ve Evernote gibi uygulamalara kaydedebilirsiniz. Ürünü elde etmek için Kickstarter üzerinden projeye destek olabilir ve piyasaya çıktığı anda sahip olabilirsiniz.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica