iPhone Jet Black’ten sonra Jet White’mı geliyor?

Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus telefonları ile birlikte Jet Black renk seçeneği gelmişti. Şimdi ise Jet White seçeneğinin gelebileceği konuşuluyor.

Twitter‘da yayınlanan bir videoda iPhone 7 Plus Jet White renginde görünüyor. Görüntünün gerçek olup olmadığı dikkatli bakılınca Apple logosunun içinden arkadaki defterin göründüğünü farkediyorsunuz. Yayınlanan görsellerin Alibaba ve AliExpress gibi sitelerde satılan taklit iPhone’lara ait olabileceği ve sadece kapak olduğu iddiasını güçlendiriyor.

Apple’ın daha önce yapmış olduğu renk değişimlerine baktığımızda yeni iPhone modelleri ile birlikte yeni renklerde geliyordu. Gold seçeneği iPhone 5S ile birlikte gelirken Rose Gold ise iPhone 6S ile tanıtılmıştı. Jet White seçeneğinin doğru olup olmadığını görmek için Apple’ın lansmanını beklememiz gerekiyor gibi.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica