Samsung CES 2017’yi beklemeden kavisli monitörlerini tanıttı

CES 2017 Fuarı‘na günler kala markalar yeniliklerini göstermeye devam ediyor. Samsung yeni kavisli ekrana sahip monitörlerini duyurdu.

CH711 model numarası ile gelen 27 ve 31.5 inçlik monitörler 2560×1440 WQHD çözünürlüğe sahip. Kavisli yapısı ile oyun oynayanları ve film tutkunlarını kendisine çekmeyi hedefliyor. 178 derece olan izleme açısı ile de kullanıcılara geniş alanda izleme imkanı sunuyor. CH711 model monitörler 2017’nin ilk çeyreğinde kullanıcılara sunulacak.

Samsung’un CES 2017 Fuarı’nda tanıtacağı diğer monitörler ise CFG70 ve CF791 olacak. CF791 daha çok çok profesyonel kullanıcılara hitab ederken, CFG70 ise oyun severler için özel olarak tasarlanmış.

Fiyatları konusunda henüz bir bilgi şu an için yok fakat CES 2017 Fuarı’nda tanıtıldıktan sonra fiyatlarıda açığa çıkacaktır.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica